پاورپوینت های فصل چهارم تغذیه و گوارش

4

از این پس ادامه پاورپوینت های زیست شناسی به صورت فصل به فصل و با پرداخت تنها 39000 ریال برای هر فصل آماده خواهد شد. این مبلغ تنها برای پشتیبانی از وبلاگ و امکان ادامه حیات آن خواهد بود. چنانچه از این بخش استقبال شود، پاورپوینت های فصول بعدی نیز سریعا آماده خواهد شد.  

چنانچه با این موضوع مخالف هستید (فروش اینترنتی پاورپوینت ها) آن را با ما در میان بگذارید.

پرداخت از طریق درگاه امن zarinpal (امن ترین سامانه پرداخت اینترنی) خواهد بود. چنانچه در پرداخت از این طریق مشکل داشتید، در بخش نظرات شماره تماس خود را وارد کرده تا نحوه پرداخت به دلخواه شما (کارت به کارت یا واریز به حساب) برای شما ارسال شود.

با حمایت خود از وبلاگ آموزش زیست شناسی به پیشبرد اهداف این وبلاگ کمک کنید.

پاورپوینت های فصل 4 تغذیه و گوارش

ویژگی ها:

73 اسلاید

دارای نکات کنکوری

دارای تصاویر کافی برای هر مطلب بر گرفته از کتب مرجع زیست شناسی

طراحی انیمیشنی همراه با افکت برای نوشته ها

نمایش نوشته های هر خط با کلیک 

دارای انیمیشن های آموزشی

قیمت : فقط 49999 ریال (4 هزار و نهصد تومان)

خرید از دو درگاه امن اینترنتی (به دلیل برخی مشکلات در درگاه ها و فعال نبودن تعدادی از آن ها در برخی ساعات، از دو درگاه استفاده کردیم تا هرکدام که فعال بود از آن خرید خود را انجام دهید)        

1- خرید از درگاه امن پی لاین (لطفا برای پیگیری خرید یکی از بخش های زیر را پر کنید):

پرداخت با پی لاین

2-پرداخت از طریق درگاه امن zarinpal

برای پرداخت بر روی تصویر زیر کلیک کنید

 

هر گونه کپی برداری از این فایل ها شرعا حرام است و قرار دادن آن در وبلاگ ها و وب سایت های دیگر نیز به صورت لینک مستقیم ممنوع می باشد و تنها می توانید لینک مربوط به این صفحه یا صفحه اصلی وبلاگ را در مطلب قرار دهید.

اگر این مطلب برای شما مفید بود، با اشتراک آن در صفحات اجتماعی و یا فشردن دکمه گوگل پلاس (g+1) از ما حمایت کنید. همچنین اگر مایلید از ارسال مطلب جدید در وبلاگ مطلع شوید، ایمیل خود را در بخش عضویت وبلاگ وارد کنید.