تخمین رتبه و مشاهده کارنامه افراد قبول شده در آزمون سال 94 و سالهای قبل

کارنامه و رتبه کنکور

یکی از دغدغه هایی که اکثر دانش آموزان با آن روبرو هستند و بارها توسط کاربران این سایت از طریق ارسال نظرات پرسیده شده است، اینست که برای قبولی در فلان رشته و فلان دانشگاه، چه رتبه و چه درصدهایی لازم است! به همین علت بر آن شدیم تا اطلاعاتی در مورد قبولی های پارسال و سالهای گذشته به شما ارائه دهیم تا شاید اگر بدانید پارسالی ها با رتبه مشابه شما چه رشته ای قبول شده اند، تا حدودی کار شما را برای انتخاب رشته آسان تر کند. 

برخی موسسات مانند قلم چی در کتاب میراث ماندگار خود، قبولی های هر سال را ارائه کرده که در صورت دسترسی به آن می توانید از آن استفاده کنید. در غیر اینصورت می توانید از اطلاعات موجود در سایت ما استفاده کنید.

در این بخش به شما خدمات زیر ارائه می شود:

* مشاهده کارنامه رتبه مشابه شما در سال گذشته

* مشاهده رشته قبولی رتبه مشابه شما در سال گذشته

* ارائه لیست قبولی های پارسال در یک رنج خاص از رتبه (مثلا اگر رتبه شما 1500 باشد، لیست قبولی های سال گذشته از رتبه 1400 تا 1600 برای شما ارسال خواهد شد) توجه: این لیست می تواند با توجه به نیاز شما در هر دامنه ای باشد.

توجه:

اطلاعاتی که برای شما ارسال می شود از آرشیو کارنامه های کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) و گزینه دو برای شما ارسال می گردد. در صورتی که به این منابع دسترسی دارید و یا از سایت این موسسات می توانید اطلاعات را بدست آورید. در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید به این منابع دسترسی پیدا کنید، می توانید این کار را به ما بسپارید.

نام گروه آزمایشی و رتبه و سهمیه منطقه خود یا نام گروه آزمایشی و رشته و دانشگاه دلخواه خود را برای ما ارسال کنید تا رتبه های قبول شده در رشته یا رتبه مورد نظر شما با کارنامه فرد قبول شده و درصدهای اخذ شده برای شما ارسال گردد.

برای دسترسی به ویژگی های فوق ابتدا باید مبلغ 3000 تومان  پرداخت شود :

قبل از پرداخت شماره تماس (09369308727) را یادداشت کنید تا در هنگام مشکل در بازگشت به این صفحه و ارسال درخواست خود، با ما تماس بگیرید.

روش های پرداخت:

1- پرداخت آنلاین:

2- پرداخت به روش کارت به کارت

وجه را از طریق کارت به کارت به شماره کارت 6395991124373820 بانک قوامین به نام کمال معلومی پرداخت نمائید.

بعد از پرداخت هزینه، نام گروه آزمایشی و رتبه و منطقه قبولی خود را (1،2 و یا 3)  یا نام گروه آزمایشی و رشته و دانشگاه دلخواه خود را همراه با رسید پرداخت و یک آدرس ایمیل  به شماره 09369308727 پیامک نمایید.


در کمتر از 12 ساعت فایل اطلاعات درخواستی شما برایتان ارسال می شود.

توجه:

در این بخش سهمیه ایثارگری و بنیاد شهید در نظر گرفته نشده است و اطلاعات مربوط به سهمیه بنیاد شهید موجود نیست.

مثال:

فردی در کنکور 94 رتبه 1650 را در منطقه 2 بدست آورده است. می خواهیم بدانیم که سال گذشته با همین رتبه در چه رشته و دانشگاهی قبول شده اند.

البته می توانید این جدول را برای رشته ای خاص در دانشگاهی خاص سفارش دهید. 

مثلا می توانید لیست قبولی های رشته پرستاری را در دانشگاه تبریز از ما بخواهید تا برایتان ارسال شود که در این لیست، رتبه کسانی که سال گذشته در این رشته و دانشگاه قبول شده اند را مشاهده کنید.

فایل ارسالی می تواند تا 100 رتبه بالا و پایین تر از رتبه شما باشد. مثلا از 1550 تا 1750.

 

اگر این مطلب برای شما مفید بود، با اشتراک آن در صفحات اجتماعی و یا فشردن دکمه گوگل پلاس (g+1) از ما حمایت کنید. همچنین اگر مایلید از ارسال مطلب جدید در وبلاگ مطلع شوید، ایمیل خود را در بخش عضویت وبلاگ وارد کنید.