مواظب کلاه برداری در انتخاب رشته باشید!

کلاه برداری انتخاب رشته

بر اساس گزارش‌های رسیده، اخیراً مشاهده شده است که همزمان با اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال 1394 و فرا رسیدن مهلت انتخاب رشته داوطلبان، برخی از سودجویان و شیادان عرصه علم و فرهنگ، در قالب عبارات فریبنده‌ای چون همکاری با سازمان سنجش آموزش کشور، اقدام به تبلیغات واهی برای جلب نظر داوطلبان عزیز آزمون سراسری و خانواده‌های گرامی آنان می‌نمایند.

سازمان سنجش آموزش کشور، ضمن هشدار به تمامی داوطلبان و خانواده‌های محترم آنان، اعلام می‌دارد: این سازمان با هیچ‌یک از افراد و مؤسسات در زمینه انتخاب رشته یا مشاوره همکاری نداشته و نماینده‌ای هم در هیچ‌یک از مؤسسات یاد شده ندارد.

ضمناً، به همه داوطلبان و خانواده‌ها توصیه می‌شود که مراقب این‌گونه تبلیغات موهوم و افراد شیاد باشند تا مورد سوء استفاده آنان واقع نشوند.

در خاتمه، درخواست می‌شود که در صورت مشاهده موارد یاد شده، داوطلبان، مراتب را از طریق پست الکترونیکی: hefazatazmon@sanjesh.org به حفاظت آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشورمنعکس نمایند.

اگر این مطلب برای شما مفید بود، با اشتراک آن در صفحات اجتماعی و یا فشردن دکمه گوگل پلاس (g+1) از ما حمایت کنید. همچنین اگر مایلید از ارسال مطلب جدید در وبلاگ مطلع شوید، ایمیل خود را در بخش عضویت وبلاگ وارد کنید.