نرم افزار اطلس آناتومی

A.D.A.M Student Atlas of Anatomy v01.00.05.1  

 نرم افزار زیست شناسی

A.D.A.M Student Atlas of Anatomy  یک ابزار آموزشی ارزشمند است که در واقع اطلس فوق العاده آناتومی بدن انسان را برای دانشجویان پزشکی، کارشناسی بهداشت، زیست شناسی و ... و همچنین علاقمندان به کسب اطلاع درباره ساختار بدن انسان، فراهم نموده است. در این اطلس تمامی جزئیات آناتومی بدن انسان از خارجی ترین نواحی پوست تا عمیق ترین نواحی درون استخوانی، به همراه توضیحات تکمیلی و عکس هایی واقعی از رادیوگرافی ها و عکس های رنگی گنجانده شده است. این اطلس بیشتر بر آناتومی سطحی تمرکز داشته و علاوه بر عکس هایی منحصر بفرد از سطح بدن انسان، شامل تصاویری سه بعدی از داخلی ترین نواحی بدن انسان است و به کاربران کمک می کند تا به راحتی قادر به تجزیه و تحلیل اندام های مختلف و در نتیجه درک کامل آناتومی بدن انسان باشد.

این نرم افزار برای دانش آموزان, دانشجویان و استادین محترم مناسب است.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار A.D.A.M Student Atlas of Anatomy:

 

  • جاوی تصاویری از بخش های مختلف آناتومی بدن انسان (مانند پا و قوزک پا، سر و گردن، ران، زانو، ستون فقرات، شانه، سینه، دست، لگن (مرد و زن) و شکم
  • نمایش  تمامی جزئیات بدن انسان
  • عکس هایی منحصر بفرد از عکس هایی واقعی رادیوگرافی
  • کمک به تجزیه و تحلیل و در نتیجه درک کامل آناتومی بدن
  • همراه با جداول مرتبط و پیوست
  • حاوی تصاویری از عضلات جدا شده، استخوان ها و ...
  • و ...

 

حجم فایل: 500 Mb

 

 

راهنمای نصب

 

فایل Image درون پوشه DVD Image را با استفاده از نرم افزار ISO Burner بر روی یک DVD خام رایت کنید. DVD را داخل دستگاه قرار داده و اقدام به نصب نرم افزار کنید.

همچنین به جای رایت می توانید Image را درون یک درایو مجازی Load کنید و سپس اقدام به نصب کنید.

 

منبع :سایت تبیان

اگر این مطلب برای شما مفید بود، با اشتراک آن در صفحات اجتماعی و یا فشردن دکمه گوگل پلاس (g+1) از ما حمایت کنید. همچنین اگر مایلید از ارسال مطلب جدید در وبلاگ مطلع شوید، ایمیل خود را در بخش عضویت وبلاگ وارد کنید.