دانلود نرم افزارهای آموزشی

در این پست مجموعه ای از نرم افزارهای آموزشی تهیه شده برای دروس دبیرستان نرم افزارهای زیست شناسیقابل دسترسی است. این نرم افزارها می توانند در تسریع آموزش مطالب درسی نقش داشته باشند.

شما هم می توانید نرم افزارهای خود را برای ما ارسال تا در این بخش قرار گیرد.

 

 

 

 

 

 

برای مشاهده و دریافت نرم افزارها به ادامه مطلب بروید.....

دانلود نرم افزارهای آموزشی

در این پست مجموعه ای از نرم افزارهای آموزشی تهیه شده برای دروس دبیرستان قابل دسترسی است. این نرم افزارها می توانند در تسریع آموزش مطالب درسی نقش داشته باشند.

شما هم می توانید نرم افزارهای خود را برای ما ارسال تا در این بخش قرار گیرد.


 

نرم افزارهای سایت رشد 

نرم افزارهای تولید شده توسط سایت رشد که برای تمام مقاطع تحصیلی در تمام رشته آماده شده اند. این نرم افزارها به صورت آنلاین قابل دسترسی هستند و شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

نرم افزارهای زیست شناسی

 

 

 

 برای مشاهده این نرم افزارها کلیک کنید

 

 

 

 

 


 نرم افزار آموزشی ساختار و عملکرد چسم

این نرم افزار که در قالب یک فایل فلش می باشد، به زیبایی نحوه عملکرد چشم و بخش هایی مختلف آن را نشان می دهد. مشاهده این نرم افزار به همه دانش آموزان توصیه می شود.

نرم افزارهای زیست شناسی

 

 

 

 

برای مشاهده نرم افزار کلیک کنید

 

 

 

 

 

 

 

 


 

نرم افزار اطلس آناتومی

A.D.A.M Student Atlas of Anatomy v01.00.05.1  نرم افزارهای زیست شناسی

A.D.A.M Student Atlas of Anatomy  یک ابزار آموزشی ارزشمند است که در واقع اطلس فوق العاده آناتومی بدن انسان را برای دانشجویان پزشکی، کارشناسی بهداشت، زیست شناسی و ... و همچنین علاقمندان به کسب اطلاع درباره ساختار بدن انسان، فراهم نموده است. در این اطلس تمامی جزئیات آناتومی بدن انسان از خارجی ترین نواحی پوست تا عمیق ترین نواحی درون استخوانی، به همراه توضیحات تکمیلی و عکس هایی واقعی از رادیوگرافی ها و عکس های رنگی گنجانده شده است. این اطلس بیشتر بر آناتومی سطحی تمرکز داشته و علاوه بر عکس هایی منحصر بفرد از سطح بدن انسان، شامل تصاویری سه بعدی از داخلی ترین نواحی بدن انسان است و به کاربران کمک می کند تا به راحتی قادر به تجزیه و تحلیل اندام های مختلف و در نتیجه درک کامل آناتومی بدن انسان باشد.

 

این نرم افزار برای دانش آموزاندانشجویان و استادین محترم مناسب است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار A.D.A.M Student Atlas of Anatomy:

  • جاوی تصاویری از بخش های مختلف آناتومی بدن انسان (مانند پا و قوزک پا، سر و گردن، ران، زانو، ستون فقرات، شانه، سینه، دست، لگن (مرد و زن) و شکم
  • نمایش  تمامی جزئیات بدن انسان
  • عکس هایی منحصر بفرد از عکس هایی واقعی رادیوگرافی
  • کمک به تجزیه و تحلیل و در نتیجه درک کامل آناتومی بدن
  • همراه با جداول مرتبط و پیوست
  • حاوی تصاویری از عضلات جدا شده، استخوان ها و ...
  • و ...

 

 برای دانلود نرم افزار کلیک کنید


 

BoneLab

نرم افزار SKELETON ANNO-BONELAB مجموعه ای زیبا برای علاقمندان به درس زیست شناسی و اسکلت بدن انسان است.

نرم افزارهای زیست شناسی

در این مجموعه تمام استخوان های بدن انسان از کوچک ترین تا بزرگ ترین آن ها با تصاویر کاملاً واضحی نمایش داده می‌‏شوند و همچنین نام لاتین و علمی هر قسمت از استخوان ها در کنار آن نوشته می شود و کاربر قادر خواهد بود هر جز را به دلخواه از قسمت VIEW انتخاب و بزرگنمایی کند و آن را به صورت سه بعدی مشاهده و در هر زاویه دید دلخواه مشاهده نماید.

 

برای دانلود نرم افزار کلیک کنید.

 

 

 


 نرم افزار چشم پزشک شو قابل استفاده برای سیستم عامل اندروید

 این نرم افزار جالب که توسط دانش آموز کلاس اول دبیرستان کیوان حسینی طراحی نرم افزارهای زیست شناسی
شده است شما را با مطالبی جالبی در مورد چشم انسان آشنا می کند. به شما توصیه می کنم این فایل کم حجم رو بر روی گوشی های خود همواره همراه داشته باشید.

 

 

 

دانلود برای سیستم عامل اندروید


 

اگر این مطلب برای شما مفید بود، با اشتراک آن در صفحات اجتماعی و یا فشردن دکمه گوگل پلاس (g+1) از ما حمایت کنید. همچنین اگر مایلید از ارسال مطلب جدید در وبلاگ مطلع شوید، ایمیل خود را در بخش عضویت وبلاگ وارد کنید.